Sabahları ayrılamadığımız, akşamları ise kavuşmak için can attığımız yataklarınızın hiyenini sağlığınız için çok önemli bir konudur. Yorucu bir günün ardında yatağa girdiğiniz zaman temiz ve sağlıklı bir uyku çektiğinize emin misiniz? Yaylı yataklarda sıklıkla görülen bakterilerden haberdar mısınız? Yatak bakteri oluşumunu destekleyen en uygun ortamlardan biridir. Yatağa dökülen ölü deri kalıntıları, vücut sıvılar, saçlar ve kıyafetlerden gelen tozlar bakteri oluşum sürecini daha da hızlandırmaktaır. Bu bakteriler kaşınmaya, kızarıklığa hatta ileri derece astıma neden olabilir. Bu nedenle yatakta olabildiğince temiz olmak gerekmektedir. Sadece çarşaf değiştirmek ve alez kullanımı bile yeterli olmamaktadır. Kalıcı bir temzilik için yatağınızı altı ayda bir uzmanlara emanet etmelisiniz. Yatak temizliğinize dikkat ederseniz toz ve alerjenlerin yatağınıza yerleşmesini engeleyebilirsiniz.

Yatak temizliğinizi tek başınıza, elle yapmaya çalışırsanız yatağınızı yıpratır ve ömrünü kısaltabilirsiniz. Fazla köpüklü su kullanımı ve üzerine döktüğünüz kimyasallar ile yatağın deforme olmasına neden olabilirsiniz. Dinlenmek için satın aldığınız yatakları bir elinizde bez bir elinizde deterjan bütün gün silmekle uğraşıp kendinizi yormaya, zamanınızı harcamaya ne gerek var? Siz yatağınızın temizliğini Karşıyaka yatak temizleme hizmetine emanet edin yatağınızı kendinizi temizliği ile yormak için değil dinlenmek için kullanın. Piyasaya bakınca yatakların fiyatı da oldukça dudak uçuklatacak cinsten. Hal böyle olunca oldukça dikkatli olmalı her firmaya yataklarınızı emanet etmemelisiniz. Hem yatağınızın sağlığı hem de sizin cilt sağlığınız için uzman bir ekipten destek almanız şart. Daha hijyenik yataklarda uyumak Karşıyaka yatak yıkama hizmetimiz ile mümkün. Gelin sizlere yatak temizleme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

 

Yatak Temizleme Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir?

Yatak temizliği yukarıda da anlattığımız gibi sağlığınız için çok önemli bir konu. Bütün gece üzerinde uzandığınız yataklarınızın temizliğine dikkat etmezseniz kötü sağlık sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Cildinizde sabah kızarıklarla uyanmak istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karşıyaka Koltuk Yıkama olarak Yatak temizliği hizmeti için sektördeki en güçlü ve son teknoloji makineleri kullanmaktayız. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ve uzman ekibimiz ile hak ettiğiniz yatak temizliği hizmetine ulaşmak artık çok kolay. Temizlik aşamalarına gelecek olursak;

Önce yatağınızdaki tozları süper güçlü vakum makinelerimiz ile çekiyoruz. Daha sonra antibakteriyel, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen deterjanlarımız ile suyu buluşturuyoruz. Bol köpükle yataklarınızı fırçaladıktan sonra kirli sudan arındırıyoruz ve kurumaya bırakıyoruz. Ve bu işlemleri siz demli çayınızın keyfini sürerken gerçekleştiriyoruz. Yatağınızın nemli kalmamasına dikkat ediyoruz ve hizmetimizi profesyonellikle size sunuyoruz. Mavişehir, Bostanlı, Karşıyaka ve Şemikler Mahallesi’nde verdiğimiz hizmetimizden yaz ya da kış bir gün önceden mevsim farketmeksizin randevu alarak yararlanabilirsiniz. Siz yaşam alanlarınızda ne kadar titizseniz biz de hizmetimizde o kadar titiziz. Memnuniyetiniz ise bizim için önceliktir.

TEK KİŞİLİK - ÇİFT KİŞİLİK YATAK YIKAMA

Yatak Yıkama

- Hizmetlerimiz