Oturma grupları koltuk, kanepe, kolçaklı sandalye, sallanan koltuk gibi mobilyalardan oluşur. Ortak kullanım alanlarından en önemlisi olan salonların vazgeçilmez mobilyaları oturma gruplarıdır. Üzerlerine dökülen kırıntılar, yiyecek ve içecekler oturma gruplarının gün geçtikçe yıpranmasına ve ömürlerinin kısalmasına neden olur. Her gün dinlendiğimiz, üzerinde sohbet ettiğimiz, güzel zamanlar geçirdiğimiz oturma gruplarımız biz tüm bu anları biriktirirken, üzerlerinde bakteri biriktirir. Bu bakteriler gözle görülemeyecek kadar küçük olup insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. İnce zevkimizi yansıtan bu mobilya grupları salonunuzun havasını bir anda değiştirebilme gücüne sahiptir. Temizliğine önem verilmeyen oturma gruplarımız ev dekorasyonunda da kötü bir görüntüye yol açabilir.

 

Elle temizleme yöntemi ile  hijyen sağlamanız ne yazık ki imkansıza yakındır. Hem sevdikleriniz ile güzel vakit geçirmek varken bir elinizde sarı bez bir elinizde arap sabunu ile neden vakit kaybedesiniz ki? Elle oturma grubunuzu silmeye kalkıştığınızda koltuk süngerlerini yıpratarak kötü bir görünüme sebep olursunuz. Elle silme yöntemi yukarıda bahsettiğimiz bakterileri de yok etmez. Yani zaman kaybından başka bir şey değildir. Evinizin %90’lık bölümünü kaplayan oturma gruplarınızın temizliğini uzman yardımıyla sağlayarak zamandan ve maliyetten tasarruf yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek doğru temizlik ile tanışın. Oturma gruplarınızı yıpratmayan yöntemlerle temizleyerek sizi %100 hijyene kavuşturuyoruz. Hem kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını hem de oturma gruplarınızı koruyun.

KARŞIYAKA OTURMA TAKIMI YIKAMA HİZMETİ

Daha önceden tecrübe ettiğiniz kendileriniz uzman olarak tanıtan firmaların yıkıp döktüklerini biz yeniden temizleyebiliriz. Bizim için sizlerin memnuniyeti en önemli şeydir. En büyük temizlik ortağımız sizlersiniz. Bu nedenle uzman ekibimiz, son teknoloji oturma grubu yıkama makinelerimiz ile profesyonel temizlik hizmetimizi sizlere sunmaya hazırız. Gerçek oturma grubu yıkama hizmeti ile tanışmak için geç değil! Gelin şimdi sizlere oturma grubu yıkama hizmetimiz hakkında bilgi verelim.

 

Oturma Grubu Yıkama Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir?

Oturma grubu yıkama hizmetimizden birçok kişi faydalanmak istediği için bir gün önceden randevu almanız gerekmektedir. Mevsim farketmeksizin yaz ya da kış bizimle iletişime geçerek oturma grubu yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Oturma grubu yıkama hizmetimizin aşamalarından bahsedecek olursak;

 

İlk olarak oturma grubunuzun üzerinde biriken tozları emiş gücü yüksek makinelerimiz ile çekiyoruz. Eğer tozları vakumla çekmezsek su ile buluştuğu anda çamura dönerek oturma grubunuzun temizliğini de çok zor bir hale getirir. Bu nedenle ilk işlem çok önemli bir detaydır. İkinci olarak oturma grubunuzun kumaşına göre antibakteriyel, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen deterjanlarımızdan birini seçerek temizlik yapacağımız suya döküyoruz. Nubuk kumaştan oluşan oturma grubuna deri oturma grubu müdahalesi yapmak oturma temizlikten çok zarara neden olur. Daha sonra deterjanlı suyumuzu köpürterek minik fırçalardan oluşan makinelerimiz yardımı ile oturma gruplarınızın temizliğine başlıyoruz. Lekeli bölgelere özellikle müdahale ediyoruz.  Son olarak kirli suyu oturma gruplarınızdan arındırarak mobilyalarınızı kurumaya bırakıyoruz size sadece temizlenmiş oturma gruplarınızın üzerinde çay keyfi yapmak kalıyor. Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir ve Semikler Mahallesi’nde bulunan firmalarımızdan bir gün önceden randevu alarak profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oturma Grubu Yıkama

- Hizmetlerimiz