Bazı günler evimizden bile fazla zaman geçirdiğiniz ofis koltuklarınızın temizliği için ne yapıyorsunuz? Dışarıdan gelen onlarca insanın oturup kalktığı ofis koltuklarınızın temizliği yürütmekte olduğunuz işleriniz kadar önemli bir konu. Üzerinde toplantılar yaptığınız, önemli kararlar aldığınız ofis koltuklarınızın temizliğini Karşıyaka Koltuk Yıkama firması olarak bize güvenle emanet edebilirsiniz. Uzman ekibimiz, son teknoloji makinelerimiz ve uzun yılların getirdiği güvenilir tecrübemiz ile dilediğiniz temizlikten daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz. Hem size hem çalışanlarınıza hem de veli nimetiniz olan tüm müşterilerinize en hijyenik ortamı sunmanız için size yardım ediyoruz. Ofisiniz işinizin dışarıdan yansıması, bu nedenle temizliğine önem verdiğinizi biliyoruz. Ofis koltuklarınızın hijyenini elle temizlik yöntemleriyle yakalamaya çalışmak yerine bizi arayın, siz enerjinizi işinize harcayın, şirketinizi en iyi noktalara taşıyın. Ne kadar temiz bir ofise sahip olursanız dışarıdan görünen prestijiniz de o kadar artacaktır. Kim bakımsız kirli bir ofise sahip biriyle çalışmak ister ki? Gelin şimdi sizlere ofis koltuk yıkama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi verelim.

 

Ofis Koltuk Yıkama Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir?

 

Çok fazla müşteri ile çalıştığımız için bir gün önceden randevu almanız gerekmekte. Randevunuzu oluşturduktan sonra sizi hijyenle buluşturmak için uzman ekiplerimiz ofisinize gelir. Siz kahvenizi yudumlarken tüm temizlik işlemleri göz açıp kapayınca kadar tamamlanır. Ofis koltuk yıkama hizmetimizin aşamalarından bahsedecek olursak;

 

Ofis koltuk yıkama hizmetimize başlamadan önce koltuklarınızın türünü belirliyoruz. Ofis koltuğu yıkama işlemlerine başlamadan önce sadece ofis koltuklarınızın döşemelerini dikkate almıyoruz, renklerini de yıkama işlemine başlamadan önce göz önünde bulunduruyoruz. Kumaş, deri ya da farklı bir malzeme ile kaplanan ofis koltuklarınıza en sağlıklı anti bakteriyel, doğaya ve sizlere zarar vermeyen deterjanlarımızdan birini seçiyoruz ve en uygun yöntemi belirleyerek işleme başlıyoruz. Vakum makinelerimiz ile tüm kaba kiri ofis koltuklarınızdan çekerek, ikinci aşama olan yıkamaya hazır hale getiriyoruz. Doğru deterjanları kullanarak yıkama işlemini başlatıyor ve son rötuşları atıyoruz. Sonuç olarak koltuklarınız ilk gün geldiği kadar yeni ve temiz bir hale geliyor.

KARŞIYAKA'DA OFİS KOLTUKLARINIZ TERTEMİZ OLSUN

Firmamız İzmir’in en köklü koltuk yıkama firmalarından biridir. Tamamen müşteri odaklı çalışma prensibiyle çalışıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için uygarlığın ilk koşullarından temizlik kadar önemli. Daha önce başka firmalarla yaşadığınız kötü deneyimleri unutturacak ofis koltuk yıkama hizmetimiz dâhilinde uzman ekibimiz, son teknoloji yıkama makinelerimiz, köklü geçmişimiz ile bu memnuniyeti sağlayacağımızdan eminiz. Bizimle birlikte ofis koltuğu yıkama hizmetinde buluşacağınız tek şey hijyendir. Tüylenme, yırtılma, solma, yıpranma gibi şeylerle asla karşılaşmazsınız. Yazın ya da kışın mevsim fark etmeksizin bir gün önceden randevu olarak ofis koltuk yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Mavişehir, Bostanlı ve Şemikler Mahallesi’nde uzman ekibimiz ve son teknoloji ofis koltuk yıkama makinelerimiz ile size hizmet vermeye hazırız. Hemen bizi arayın, ofisinizi daha sağlıklı bir ortam haline getirin.

 

Ofis Koltuk Yıkama

- Hizmetlerimiz