Stres, trafik, yoğun iş temposu, monoton koşuşturmacalarla dolu bir günün sonunda aklımızda sadece tek bir plan vardır; eve gidip güzel demli bir çay eşliğinde rahat koltuğumuza uzanıp televizyon izlemek. Yorgunluğumuzu atarken, misafirlerimizi ağırlarken bazen de öğle arası şekerlemelerimize eşlik eden koltuklarımız evimizin olduğu kadar hayatımızın da büyük bir kısmını kaplıyor. Lakin uzun süre kullanılan koltukların üzerinde aslında yalnız değilsiniz gözle görülemeyecek kadar küçük canlılarla beraber koltuklarınızı paylaşıyorsunuz desek ne dersiniz? Ve bu canlıların sağlığınız için çok da dost canlısı olmadığını da kendimizden emin bir şekilde rahatlıkla söyleyebiliriz. En çok kullanılan ev eşyalarından biri olan koltuklarımızın temizliği de bu nedenle üzerine düşülmesi gereken bir konu. Sizin çabalarınızla yaptığınız koltuk temizliği ne yazık ki bu canlıları yok etmek için yeterli bir yöntem değil. Durum böyle olunca güvenilir bir temizlik firmasından yardım almak hem sizin sağlığınız için hem de koltuklarınızın hijyeni için çok önemli. Karşıyaka Koltuk Yıkama olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, işimizdeki titizlik, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerimiz, dünya standartlarını takip eden makinelerimiz ile size koltuk yıkama hizmetini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. İnce zevkinizi yansıtan koltuklarınızın temizliğini hiç düşünmeden bize emanet edebilirsiniz. Bizi diğer koltuk yıkama firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz üstün temizliğimizin yanı sıra uygun fiyatlı hizmetimiz. Gelin sizlere koltuk yıkama hizmetimizi detaylı bir şekilde anlatalım.

 

Koltuk Yıkama Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir?

İzmir’in koltuk yıkama hizmetini en iyi veren bir firma olduğumuz için müşterilerimizin talepleri de çok fazla oluyor. Bu nedenle randevu sistemiyle çalışmaktayız. Koltuk yıkama hizmetimiz için bizden bir gün önceden randevu alarak temizliğimizle buluşabilirsiniz. Koltuk yıkama aşamalarını anlatacak olursak;

 

Öncelikle koltuğunuzda birikmiş tozları özel makinelerimiz ile vakumlayarak çekiyoruz. Bunu yapmamızın nedeni ise suyla buluşan tozun çamura dönerek temizliği zorlaştırıyor olması. İkinci aşamada kullandığımız deterjanlar ise tamamen antibakteriyel olup koltuğunuzun kumaşının türüne göre değişmekte. Böylelikle koltuğunuzda asla solma, yıpranma gibi olaylarla olanak vermiyoruz. Koltuğunuzun kumaşına göre seçtiğimiz antibakteriyel deterjanımızı suyla buluşturarak makinemize döküyoruz ve ilaca uygun olan koltuk bölgelerini yıkama makinamızla ıslatıyoruz. Eğer koltuğunuzda çıkmayan inatçı lekeler varsa bu işlemi yapmadan önce özellikle o bölge üzerinde işlemler gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemleri tamamlayınca koltuklarınızı emiş gücü yüksek vakumlu koltuk yıkama makinalarımız ile yıkamaya başlıyoruz. Böylelikle koltuk yıkama işlemini tamamlamış oluyor ve geriye son rötuşlar kalıyor. Daha sonra inatçı lekeleri ve bölgeleri tek tek kontrol ederek çıkmamış olanlar için bu işlemleri tekrar ediyoruz ve tüm bunları evinize misafir ettiğiniz uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

KARŞIYAKA YERİNDE KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Mevsim farketmeksizin sadece bir gün önceden randevu olarak koltuk yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Siz demli çayınızı içerken koltuklarınız göz açıp kapayıncaya kadar hijyenle buluşur. Sevdiklerinize ve size sağlığınızı tehdit etmeyen rahatlığın keyfini sürmek kalır.

Karşıyaka Koltuk Yıkama

- Hizmetlerimiz