Evlerimizde konuklarımızı rahat ettirdiğimiz en önemli mobilya çeşitlerinden biridir kanepeler. Bazıları yıllardan beri bizimledir. Bizimle neredeyse her yeri gezerek evdeki emektar mobilyalardan biri olmuştur. Üzerinde dertleştiğimiz, güldüğümüz bir çok ana şahitlik ederler. Bazen çat kapı gelen misafirlerimizde rahat bir yatak, bazen de evde fazla olan eşyalarımıza sandık görevi görürler. Üzerini ne kadar örtseniz de lekelenmesini ve tozlanmasını önleyemezsiniz.  Çok fazla kullanıldığı zaman üzerinde oluşan lekeler, tozlar sağlığımızı olumsuz etkiler. Üzerinde gözle göremeyeceğimiz kadar küçük, sağlığınızı kötü etkeleyen hatta bazen ileri derece astıma neden olan canlıları barındırırlar. Bu nedenle profesyonel bir firmadan yardım almak hem kanepeleriniz için hemde sizin sağlığınız için önemli. Ayrıca beğenerek aldığımız ince zevkinizi yansıtan kanepelerimiz kötü temizlik yöntemleriyle heba olabilir ve kötü bir görünüme bürünebilir. Temiz bir kanepeyle karşılaşmayı beklerken, yıpranmış bir kanepeyle karşılaşabilirsiniz. Kanepe temizliğini altı ayda bir düzenli şekilde yaparak istediğiniz temizliğe kolayca ulaşabilirsiniz. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz; Karşıyaka Koltuk Hizmet! Uzman ekibimiz, köklü tecrübemiz ve dünya standartlarında makinelerimiz ile kanepelerinizi bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Gelin kanepe yıkama hizmetimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

 

Kanepe Yıkama Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir?

Kanepe yıkama hizmetimizden birçok müşterimiz faydalandığı için bir gün önceden randevu almanız gerekmektedir. Yaz ya da kış mevsim farketmeksizin size en iyi hizmeti vermeye hazırız. Bizimle iletişime geçtikten sonra ilk olarak kanepelerinizin kumaşına uygun yöntemi belirliyoruz. Doğaya ve çevreye zarar vermeyen antibakteriyel deterjanlarımızdan birini seçiyoruz. Deterjanlarımızı kanepelerinizde kullanmadan önce üzerinde biriken tozları çekiyoruz. Bunu yapmamızın nedeni tozların suyla buluştuğu zaman çamur haline gelmesini engellemek. Daha sonra kanepelerinizi su ve deterjanlarla buluşturuyoruz. Lekeli bölgeleri tespit ederek gereken işlemleri uyguluyoruz. Son olarak vakumlama işlemiyle kirli sudan arındırıyor ve kurumaya bırakıyoruz. Bu işlemleri siz bol telveli türk kahvenizi içerken ya da demli çayınızı yudumlarken göz açıp kapayınca kadar evinizde gerçekleştiriyoruz. Kendi çabalarınızda yaptığınız temizliğin aksine daha detaylı ve güçlü temizlik yöntemleriyle kanepelerinizi ilk günkü kadar hijyenik hale getiriyoruz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanın kanepe temizleyerek tüketmeyin. Uygun temizlik yöntemleriyle kanepelerinizi daha uzun süre kullanarak ekonominizi de zorlamazsınız.

KARŞIYAKA - MAVİŞEHİR - BOSTANLI KANEPE YIKAMA HİZMETİ

İsteğe bağlı olarak, koltuk yıkama, ofis koltuğu yıkama, çekyat yıkama, berjer koltuk yıkama, yatak yıkama, oturma grubu yıkama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Kanepelerinizin hijyenini uzman bir ekibe emanet edin. Kanepeleriniz iş bilmeyen ellerde heba olarak sizi zarara sokmasın. Hemen bizi arayın. Profesyonel kanepe hizmetimizle buluşun. İzmir Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı ve Şemikler Mahallesi’nde uzman ekibimiz ve son teknoloji koltuk yıkama makinelerimiz ile size hizmet vermeye hazırız. Bugüne kadar bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizleri de mutlu müşteri portföyümüzde görmeyi isteriz.

Kanepe Yıkama

- Hizmetlerimiz