Berjerler yanı halk dilindeki karşılığı tekli koltuklar şık bir ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biridir. Bu mobilyanın ilk örnekleri Fransa’da çok eski yıllarda ortaya çıkmıştır. Orijinal diliyle yazılımı bergere şeklindedir. Sırt kısmı kabarık, kolluklar ve yanlıklardan oluşan oturma yeri geniş ve oldukça konforlu koltuk türlerinden biridir. Berjerler rokoko akımından çıkmış mobilyalardır. Evinizde farklı, görenlerin gözlerini ayıramayacağı bir görüntü yakalamak istiyorsanız berjerler en önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Yaşam alanlarınızdaki tüm mobilyalar arasında tasarımıyla, rengarenk kumaşıyla farkını ortaya koyar. Bazen okuma köşesinin en önemli parçası bazen yatak odamızın tamamlayıcısı konumundadır. Üzerine oturup bol köpüklü türk kahveniz eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sevdiğiniz dizileri takip edebilirsiniz. Yapısı gereği soğuk kış günlerinde de sıcaklığınızı korur. Berjerler tarzınızı yansıtır. İnce zevkinizin dışarıya yansımasıdır. Berjer yapısı gereği hafiftir bu nedenler evinizin ve bulunduğu odanın her yerini gezer. Genelde eski zaman insanların evinde görmeye alışık olduğumız berjeler yepyeni tasarım anlayışıyla dinamik, genç insanların da evlerinde vazgeçilmez hale gelmiştir. Evlerini bir konsept etrafında dizayn eden herkesin ilk tercih edeceği ürünlerdendir. Yani özetle bu kadar çok tercih edilen bu mobilya türünün hijyeni de günümüzde önemli bir konu haline gelmiştir. İnce zevkinizi yansıtan berjerlerin hijyenini de uzman bir ekibe emanet etmeniz hem sizin sağlığınız için hem de berjerlerinizin korunması için önemlidir. Berjer temizliği tecrübe ister.  Elle temizlik berjerlerinizin renklerinini soldurabilir ve eski görüntüsünden uzaklaştırabilir. Size zaman kaybettirerek gündelik işlerinizden alıkoyabilir. Sevdiklerinize vakit ayırmaktan alıkoyabilir. Ayrıca el ile silme mobilyaların ve insan sağlığının düşmanı olan maytların başka bir değiş ile akarların da ortadan yok olması için yeterli değildir. Maytlar 1 mm’nin de altına kadar inen boyutları ile insan vücudundan dökülen deri parçalarından ve tozlardan beslenir. İleri derecede astıma neden olmaktadır. Bu nedenle uzman bir firmadan yardım almak gerekmektedir. Hemen bizimle iletişime geçin Karşıayaka berjer yıkama hizmetinde kalite ile tanışın. Şimdi sizlere berjer yıkama hizmetimizin aşamalarından bahsedelim.

 

Berjer Yıkama Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir?

İlk olarak yüksek emiş gücüne sahip vakum makinelerimiz ile berjerinizin üzerinde birikmiş olan tozları çekiyoruz. Daha sonra berjerinizin kumaşını inceleyerek, antibakteriyel, doğaya ve çevreye zarar vermeyen organik deterjanlarımızdan en uygun olanını seçiyoruz. Daha sonra deterjanımızı temizleme makinemizdeki suya karıştırarak bol köpükle yıkıyoruz. Üzerindeki lekeleri inceleyerek özellikle müdahale ediyoruz. Kirli suyu berjerden arındırarak kurumaya bırakıyoruz. Tüm bu işlemleri siz demli çayınızı yudumlarken göz açıp kapayıncaya kadar hallediyoruz.

KARŞIYAKA  - MAVİŞEHİR - BOSTANLI BERJER KOLTUK YIKAMA FİRMASI

Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı ve Şemikler Mahallesi’nde verdiğimiz berjer yıkama hizmetimizden bir gün önceden randevu alarak yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz, son teknoloji berjer yıkama makinelerimiz ve köklü tecrübemiz ile size en iyi  berjer yıkama hizmetini vermek için hazırız.

Berjer Koltuk Yıkama

- Hizmetlerimiz