Şemikler Koltuk Yıkama

Şemikler mahallesinde koltuk, kanepe, oturma grubu yıkatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 30 yıllık tecrübesi işe Şemikler / Karşıyaka'da hizmet vermekte olan firmamız yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Şemikler Mahallesinde ki ev, ofis koltuklarınızı özel servislerimiz ile yerinde yıkama işlemleriniz yapıyoruz. Koltuklarımızı sağlıklı bir ortam sağlamak adına düzenli aralıklar ile dezenfekte etmeliyiz. Fakat ev için üretilen yıkama cihazları maalesef hepimizin evinde mevcut değil. Var olması durumunda da bu aletleri kullanmak için bir çaba, güç sarf etmek gerekiyor.

Karşıyaka Koltuk Yıkama bu konuda sizlerin imdadına yetişiyor. Kullandığı sanayi tipi profesyonel yıkama cihazları ile daha güçlü fırçalama, daha güçlü çekim yapan aletler ile koltuklarınızı derinlemesine temizliyor, kir ve mikroplardan arınmasını sağlıyor.

Özellikle evinde evcil hayvan sahibi kişiler için koltuk yıkama aralıkları daha sık olmalıdır. Kedi ve köpeklerin tüylerinin koltuk aralarına girmesi ve uzun süre orada durması sağlığımız açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

1991 yılından beri Karşıyaka'da koltuk ve halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız bir telefon ile hızlı bir şekilde koltuklarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyor.

Şemikler'de koltuk yıkama fabrikası arıyorsanız Karşıya Koltuk Yıkama doğru bir tercih olacaktır. 30 Yıllık tecrübesi ile kaliteli yıkama şampuanları kullanarak sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

İsterseniz tek sefer isterseniz periyodik olarak yıkama işlemleri yapabilirsiniz.

- Hizmetlerimiz