İmbatlı Çekyat Yıkama

Karşıyaka İmbatlı mahallesinde koltuk, çekyat, kanepe ve oturma gruplarınızı özenle yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizde koltuk yıkama hizmeti arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz ofis koltuklarınız, isterseniz evde kullandığınız koltuklarınız için yıkama servisimizi çağırabilirsiniz. Karşıyaka 30 yıldır halı ve koltuk yıkama sektöründe hizmet vermekte olan firmamız yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri yorumlarımızı Google yorumlar sekmesinden inceleyebilirsiniz.

KARŞIYAKA KOLTUK - ÇEKYAT - KANEPE YIKAMA HİZMETİ

Çekyat, kanepe, koltuk veya oturma gruplarınızı üst düzey teknolojik aletler ile yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimiz ile kaliteli deterjanlar eşliğinde yıkama işlerini yapıyoruz. İmbatlı mahallesinde koltuklarınızı yıkatmadan 1 gün önce bizde randevu almanızı rica ederiz. Yoğunluktan dolayı aynı gün içerisinde yıkama işlemini çoğu zaman gerçekleştiremiyoruz.

Evleriniz, ofisleriniz mis gibi olsun. Koltuklarınızı mikrop, bakteri ve pisliklerden hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Karşıyaka Koltuk Yıkama bir telefon uzağınızda. Hemen randevu oluşturmak için 0 (232) 363 70 07’nolu telefonu aramanız yeterlidir.

 

- Hizmetlerimiz