Bostanlı Koltuk Yıkama

Bostanlı Mahallesinde ki ev, ofis koltuklarınızı özel servislerimiz ile yerinde yıkama işlemleriniz yapıyoruz. Koltuk, kanepe veya çekyatlar günlük hayatımızda en çok kullandığımız yaşam alanları eşyalarındandır. Gün içerisinde sürekli temas halinde olduğumuzdan koltuk, kanepe veya çekyatlarımızı temiz tutmalıyız. Her gün istemeden onlarca yere oturup; toplu taşıma, bekleme salonları, hastane, sağlık ocağı gibi tüm mikropları kendi evimize, ofisimize taşıyoruz. Özellikle Karşıyaka'da yaz aylarında havaların sıcak olmasından dolayı çok fazla terliyoruz. Bu sebep ile koltuklarımızı düzenli olarak temizleme, yıkama yaptırmalıyız. Ev için üretilen yıkama cihazları maalesef hepimizin evinde yok. Olması durumunda da bu aletleri kullanmak için bir çaba, güç sarf etmek gerekiyor.

 

Karşıyaka Koltuk Yıkama bu konuda sizlerin imdadına yetişiyor. Kullandığı sanayi tipi profesyonel yıkama cihazları ile daha güçlü fırçalama, daha güçlü çekim yapan aletler ile koltuklarınızı derinlemesine temizliyor, kir ve mikroplardan arınmasını sağlıyor.

Özellikle evinde evcil hayvan sahibi kişiler için koltuk yıkama aralıkları daha sık olmalıdır. Kedi ve köpeklerin tüylerinin koltuk aralarına girmesi ve uzun süre orada durması sağlığımız açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

1991 yılından beri Karşıyaka'da koltuk ve halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız bir telefon ile hızlı bir şekilde koltuklarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyor.

Bostanlı'da koltuk yıkama fabrikası arıyorsanız Karşıya Koltuk Yıkama doğru bir tercih olacaktır. 30 Yıllık tecrübesi ile kaliteli yıkama şampuanları kullanarak sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Koltuk yıkama işi tecrübe isteyen bir iş kalemidir. Hem cihaz hem de doğru yıkama şampuanı tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde koltuklarınıza zarar verebilirsiniz.

Karşıyaka Bostanlı mahallesinde koltuk, kanepe, çekyat gibi oturma grubu yıkama işlemlerinizi kaliteli ve profesyonel çözümler ile sizlere sunuyoruz. Randevu için 0 (232) 363 70 07 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

İsterseniz tek sefer isterseniz periyodik olarak yıkama işlemleri yapabilirsiniz.

- Hizmetlerimiz