Hakkımızda

Karşıyaka Koltuk Yıkama 1991 yılından Karşıyaka'da kurulmuş bir koltuk ve halı yıkama firmasıdır. Yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile koltuk ve halılarınızı isterseniz yerinde, isterseniz kendi fabrikasında yıkayıp ücretsiz servis imkânı ile evlerinize teslim etmektedir.

Ekonomik koltuk yıkama çözümleri ile sizlere sağlık açısından sağlıklı ortamlar sunmayı hedeflemektedir. Koltuklarımız gün içerisinde hem ofislerimizde hem de evlerimizde en çok kullandığımız eşyalardandır. çok fazla kullanılmasından ötürü belli periyotlar ile yıkanma ve temizlenme işlemine tabii tutulmalıdır.

Karşıyaka Koltuk Yıkama olarak sizlere profesyonel ekip ve cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü koltuklarınız için yıkama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Koltuklarınızı yıkatmadan bir gün önce bizi arayarak randevu almanızı rica ederiz.

Berjer, kanepe, çekyat, oturma gurubu, tek kişilik yâda çift kişilik yataklarınızı hem sağlık açısından hem de temiz hoş kokulu hale getiriyoruz. Bizimle iletişime geçmeden koltuklarınızı yıkatmayın. Koltuk yıkama işlemi tecrübe ve profesyonellik ister. 1991 yılından beri Karşıyaka Koltuk Yıkama sizlerin hizmetinizde.

Karşıyaka Koltuk Yıkama

Misyonumuz

Yüzünüzdeki tek bir gülümseme bizim en önemli çalışma nedenlerimizden biri. Güvenli alanınız olan, özenle dekore ettiğiniz, güzel anılar biriktirdiğiniz yaşam alanlarınızın temizliği sizin için ne kadar önemli ise bizim için de o kadar önemli. Uzman kadromuz, dünya standartlarını yakın takip eden çalışma prensiplerimiz ve son teknoloji koltuk yıkama makinelerimiz ile size ileri düzey temizlik anlayışı sunuyoruz. Koltuklarınızın temizliği için titiz çözümler sunarak sağlığınızı koruyor, mobilyalarınıza uygun yıkama yöntemlerimizle uzun ömürlü bir kullanım sağlıyoruz. Çok dişli olan bu sektörde 30 yıllık tecrübemiz ile size Karşıyaka’nın en iyi temizlik hizmetini sunuyoruz.

Vizyonumuz

Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı ve Şemikler Mahallesi’nde verdiğimiz hizmetimiz ile akla gelen ilk temizlik firması olmayı sürdüreceğiz. Son teknoloji koltuk yıkama makinelerimiz ve uzman ekibimiz ile hijyeni en profesyonel şekilde evinize, ofisinize taşıyacağız. Hep ileriye bakarak durmadan büyüme yolunda ilerleyeceğiz. Bostanlı Mavişehir Koltuk Yıkama